Nasze Kursy

Wybierz najlepszy kurs ArchiCADa 

ArchiCADa znamy od podszewki, opracowujemy jego polską wersję i bierzemy udział w testach nowych edycji. Ponadto sami czynnie używamy oprogramowania Graphisoft i Abvent w naszej pracy projektowej. Dzięki temu w trakcie kursów przekazujemy wiedzę, która pozwala na optymalne wykorzystanie programów w pracy projektowej, dynamicznie dostosowując program nauczania do nowych wersji oprogramowania.

Proponujemy kursy dostosowane do potrzeb zarówno architektów jak i projektantów wnętrz, na dwóch poziomach zaawansowania. W trakcie szkolenia "Projekt koncepcyjny 3D" poznasz Archicada 19 i sam zbudujesz trójwymiarowy model budynku. Swoją wiedzę będziesz mógł rozwijać w trakcie kursów II stopnia "Dokumentacja architektoniczno-budowlana" i/lub "Projekt i wizualizacja wnętrz".


Wszyscy uczestnicy naszych kursów otrzymują na zakończenie oficjalny certyfikat wystawiany przez WSC Graphisoft Center Poland, przedstawiciela producenta oprogramowania Archicad w Polsce.

Decydując się na wykupienie pakietu kursów otrzymujesz zniżkę. Szczegóły w naszym cenniku.

 

 
 

Zapisy i harmonogram

Nasze kursy z Archicada proponujemy w trakcie weekendów, przynajmniej raz w miesiącu. Szkolenia zaawansowane odbywają się raz w semestrze.

Zapisy odbywają się przez naszą stronę z harmonogramem.